Ürünlerimiz
1 Hammaddeler

Üretim bandımızın aksamaması için yıllardır önem verdiğimiz, geleceği düşünerek hammadde stoğu tutma politikamız, özellikle global krizlerin olduğu dönemlerde bizim olduğu kadar, paylaşmaya karar vermemizle sektörümüzdeki farklı firmalar için de rahatlatıcı oldu. Her zaman ihtiyacımızdan fazla tuttuğumuz, çeşitli hammaddelerdeki stoklarımızla sizlere de destek olmaya devam ediyoruz.

2 Yarı Mamuller

Taleplerinize ve ihtiyacınız olan ara mamül formülasyonlarına uygun olarak elimizdeki hammaddeleri işleyebiliyoruz ve size kısa zamanda teslim edebiliyoruz. Yarı mamül ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz.

3 Son Mamuller

Zemin kaplama ürünlerinden tamir harçlarına, seramik yapıştırıcılarından su yalıtım malzemelerine kadar birçok konudaki üretim yapan tesislerimizde sürekli bir ar-ge çalışması çerçevesinde farklı alanlarda da yeni kimyasal ürünler portföyümüze ekleniyor. 

Zemin kaplama kimyasalları içinde çimento esaslı, epoksi esaslı, poliüretan esaslı ve mma esaslı gibi çeşitli ürün gruplarımız var.

Avantajlı hammadde anlaşmalarımız sayesinde sahip olduğumuz maliyet avantajlarımızdan sizde faydalanmak için güncel olarak bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz.

4 Sistemler

İhtiyaç duyduğunuz uygulamanın sistemini oluşturmak için önce şu sorulara birlikte cevap ararız: 

 

Ne tesisiniz var? Sektörünüzdeki zeminlere yönelik şartnameler, sınırlamalar var mı? Ne kadar kuvvetli bir zemin lazım, üzerinde nasıl bir trafik olacak? Sürekli su mu olacak? Yere kimyasallar dökülebilir mi? Kaymaz olması önemli mi? Altyapısında var olan zeminin durumu ne? Negatiften nem gelme durumu var mı? Ortam sıcaklığı kaç dereceler arasında değişebilir? Açık hava mı yoksa kapalı alanda mı? Kaç günde bitirmemiz gerekiyor? Tamir gerekebileceği durumlar olursa, o bölgedeki işi ne kadar durdurabilirsiniz?

 

Epozem | Zemin Teknolojileri ve Yapı Kimyasalları

Sektördeki lider konumu ile, girişimciliği ve rekabet gücü ile müşterilerine, çalışanlarına ve çözüm ortaklarına kaliteyi yaşatmaktadır. Sürekli daha iyiye ulaşma, değişim ve gelişim çabalarına ayak uydurma çabalarının tek amacı; yüksek kalitede ürün, hizmet ve teknolojileri müşterilerine sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır. Sektörün liderlerinden biri olarak topluma ve çevreye olan sorumluluk bilinci ile geleceğe yön vermektedir.

Epozem uygulama hizmetlerinde kalite standartlarında taviz vermemekte; 100% müşteri memnuniyeti felsefesini istikrarlı bir şekilde devam ettirebilmek için tamamen kendi bünyesindeki tecrübeli ve eğitimli ekipler ile çalışmaktadır.

Zeminlerde İhtiyaca Yönelik Ek Özellikler
Renk Kataloğu
Çok hızlı kuruma
Derzsiz Uygulama
Hijyenik
Kaymazlık
Anti-Statik
Isı dayanımlı
Kimyasal Dayanımlı
Su Yalıtımı
Şık Görsellik
Doğal Beton
Soğukta Uygulama
İşi Durdurmadan Tamir
Ürün ve Uygulama Çözümleri için Bize Ulaşın
Merkez
Koşuyolu Mah. Asmadalı Sok. No: 21 34718 Kadıköy - İstanbul
Üretim:
Ali Kahya OSB Mah. 3.Cadde No:6 41310 İzmit - Kocaeli
EPOZEM GmbH:
Hammer Strasse 19 40219
Düsseldorf – DEUTSCHLAND