Hızlı Tamir Harçları

Zemindeki çukur ve çatlakları onarmak için harika bir ürün var. Adı da Mintepox Fast. Mintepox Fast, metil metakrilat esaslı bir mortar harcıdır ve zemindeki çukur ve çatlakları sadece 1 saatte tamamen kuruyarak onarır. Bu ürünü neden tavsiye ettiğimizi anlatalım.

 

Mintepox Fast, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Bu sayede, evinizde, ofisinizde, fabrikanızda veya bahçenizde ihtiyacınız olan her yerde zemininizi tamir edebilirsiniz.

 

Mintepox Fast, uygulaması kolaydır. Sadece harcı yüzeye uygulayın, düzeltin ve kurumasını bekleyin. 

 

Herhangi bir ustalık veya uzmanlık gerektirmez, böylece kendiniz dahi uygulayabilirsiniz.

 

Mintepox Fast, kimyasal ve mekanik etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde uzun süreli kullanım sağlar ve zemininizi kalıcı olarak güçlendirir. Ayrıca uygulandıktan sonra boyanabilir. Boya tutar.

 

Mintepox Fast ile zemininizdeki problemli yerleri hiç beklemeden hızlıca tamir etmek size bazı avantajlar getirir. Mesela iş güvenliği bakımından sakıncalı olabilecek bir sorun çok çabuk engellenmiş olur. Zarar görebilecek makinalarınız korunmuş olur. Ayrıca çalışma ortamınızı temiz tutmak kolaylaşır.

 

Mintepox Fast ile zemininizdeki çukur ve çatlakları onarmak çok hızlı ve kolay. Bizden sipariş etmeniz, size ulaştırmamız, denemeniz ve sonunda memnun kalmanız arasında geçecek süre çok kısa.

Ürün ve Uygulama Çözümleri için Bize Ulaşın
Merkez
Koşuyolu Mah. Asmadalı Sok. No: 21 34718 Kadıköy - İstanbul
Üretim-1:
Dudullu OSB. Mah. DES Sanayi Sitesi 114. Sokak No: 43 34776 Ümraniye - İstanbul
Üretim-2:
Dudullu OSB. Mah. DES Sanayi Sitesi 112.Sokak No: 69 34776 Ümraniye - İstanbul
Üretim-3:
Ali Kahya OSB Mah. 3.Cadde No:6 41310 İzmit - Kocaeli
EPOZEM GmbH:
Charlotten Strasse 75 40210 Düsseldorf - Deutschland
Tel: +49 211 1786260
Fax: +49 32221 231937